چشمه علاء دماوند

خرید زمین احمدآباد دماوند

نکات خرید زمین احمد آباد دماوند

خرید ملک دماوند 

نکات مورد نظر ما در این نوشته از موضوعات مختلفی می باشد. که در ارتباط با هر یک از مناطق شهرستان دماوند. آن را بررسی می کنیم؛ با توجه به اینکه تخصص دماوند زمین در منطقه های دماوند. گیلاوند، جابان، سربندان، آبسرد، گرمابسرد، اوچونک است. پس صرفا به این مناطق می پردازیم. اما شما می توانید از سرنخ هایی که در این نوشته موجود است. استفاده کنید تا بتوانید در بخش های مختلف شهرستان دماوند نیز انتخاب های درستی را داشته باشید.

اگر اطلاعات مفیدتری در حوزه ی املاک و مستغلات شهرستان دماوند و مناطق مختلف آن می خواهید مقالات زیر را مطالعه کنید و سپس به ادامه ی مطالعه ی این مقاله بپردازید؛ مقالاتی که  دماوند زمین به شما پیشنهاد می کنند به شرح زیر می باشد:

راهنمایی خرید زمین مشاء

صفر تا صد خرید و فروش ملک گیلاوند 

خرید زمین دماوند 

کجا در دماوند ملک بخریم 

خرید ویلا دماوند و حومه 

دماوند وحومه 

در ادامه ی نوشته ی نکات خرید ملک در دماوند و حومه به بررسی نکات خرید ملک در مناطق مختلف دماوند، گیلاوند، جابان، سربندان، آبسرد، گرمابسرد، اوچونک می پردازیم؛ همراه ما باشید.

زمین آبسرد

خرید ملک دماوند 

احمد آباد دماوند

احمد آباد محله ای در شمال غرب شهر دماوند می باشد که از شمال هم همجوار چشمه اعلاء است.فاصله این منطقه از مرکز شهر دماوند دو کیلومتر و از جاده تهران فیروزکوه(مرکز گیلاوند)هفت کیلومتر می باشد.احمد اباد امروزه در گذر زمان در حال تبدیل شدن از باغ های قدیمی به منطقه ای ویلانشین می باشد.احمد آباد یکی از مناطقی است که تعداد زیادی ویلا در آنجا ساخته شده است و کسانی که می خواهند در اطراف شهر دماوند ویلا داشته باشند این منطقه گذینه مناسبی می باشد.احمد آباد توسط باغهای قدیمی احاطه شده است که همین امر باعث ایجاد زیبایی کم نظیر این منطقه در دماوند شده است.همچنین به علت ارتفاع بیشتر احمد اباد نسبت به شهر دماوند مناطق وسیعی در چشم انداز این منطقه قرار دارند.

از دیگر جاذبه های این منطقه می توان به آبهای روان و همچنین کوچه باغهای قدیمی و زیبا نام برد.احمد آباد از نظر موقعیت شهری زیر نظر شهرداری دماوند می باشد و می توان گفت از کلیه امکانات شهری هم بهره مند می باشد.همچنین به علت در حاشیه بودن از مرکز شهر دماوند تبدیل به منطقه دنج شده است.دسترسی به این محل از جاده چشمه اعلاء می باشد که این جاده منتهی به جاده هراز می باشد و به همین علت این منطقه از دسترسی بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

زمین احمد آباد

خرید ملک دماوند 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare Listings

عنوان قیمت وضعیت نوع منطقه هدف اتاق های خواب حمام و سرویس بهداشتی
×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×