جابان یکی از روستا های حومه دماوند

خرید زمین سربندان دماوند

سربندان دماوند در یک نگاه

خرید زمین سربندان دماوند

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، سربندان منطقه ای بزرگ و ارزشمند در پایتخت است و به طور کلی به سه بخش اصلی یعنی تارود، گرم آبرود و ابرشیوه دسته بندی شده است. هر یک از این بخش ها خود دارای زیر بخش هستند. در این مقاله تمرکز اصلی ما روی خرید زمین در سربندان دماوند و مزایای و شرایط آن است.

سربندان زیر بخش منطقه ابرشیوه است. به طور کلی ابرشیوه روستاهای زیادی دارد و سربندان تنها یکی از آنها محسوب می شود. همه مناطق ابرشیوه بکر و بی نظیر است. برای رسیدن به سربندان باید از جاده قدیم و جدید تهران دماوند به سمت گیلاوند بروید و در نهایت مسیر فیروزکوه را در پیش بگیرید. یک سری از محله ها مثل شلمبه و آبسرد و جابان را می بایست رد کنید تا در نهایت به سر بندان برسید.

سربندان دقیقاً در قسمت شرقی تهران و مرکز دماوند قرار دارد و وضعیت آب و هوایی این منطقه بسیار عالی است و دارای خاک حاصلخیز و آب و هوای بسیار دلنشین و بی نظیر خواهد بود. این منطقه دارای دو تپه باستانی در سمت شرق است که به جذابیت آن افزوده است و یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید

زمین جابان و وادان

خرید زمین سربندان دماوند

روش سرمایه گذاری عالی

سربندان در سال های گذشته چندان شناخته نبود. یعنی فقط بومیان همان منطقه به آن آشنایی داشتند. اما امروزه خرید زمین در سربندان دماوند یک روش سرمایه گذاری عالی است. امروزه سربندان فقط مربوط به افراد بومی نمی شود. بلکه افراد بیرون از شهر و استان نیز خرید زمین در سربندان دماوند را انتخابی هوشمندانه و سرمایه گذاری کاملاً امن در نظر گرفته اند.

این منطقه در داخل خود دارای بانک و میوه فروشی و کافی نت و سایر امکانات رفاهی خاص است. یعنی دسترسی به مغازه ها به خوبی صورت می گیرد. و در نهایت زندگی روزمره در این منطقه رویکرد کاملاً معمولی و عادی دارد. در این منطقه چندین مدرسه ابتدایی و راهنمایی وجود دارد.

جابان

خرید زمین سربندان دماوند

راهنمای خرید

در صورتی که قصد شما خرید زمین در سربندان دماوند به منظور سودآوری است بهتر است. به سراغ مناطقی بروید که موقعیت ساخت و ساز داشته باشد. برخی از زمین ها به همراه ویلای نیمه ساخته عرضه می شود یعنی موقعیت زمین به صورتی است .که شما می توانید از طرح پیش فروش ویلاها استفاده کنید. و شرایط طراحی و اجرا و ساخت را به طور دقیق پیش بگیرید. ویلاسازی در این منطقه ساختار لوکسی دارد و سودآور است. زمین های این منطقه معمولاً در قطعات ۲۵۰ متر مربعی به فروش می رسند.

خرید زمین در سربندان دماوند به شما اجازه سودآوری کوتاه مدت هم می دهد. یعنی می توانید یک ویلای نیم ساخت خریداری کنید و آن را تکمیل کنید. و سپس به سراغ موقعیت دیگری بروید. دقت نمایید که سربندان دماوند معمولاً در لیست مناطقی قرار گرفته است. که هم طراحی و اجرای آن اصول و درست است و هم سود اقتصادی مناسبی دارد.

 
یکی از بهترین روستا های حومه دماوتد

در خرید زمین در سربندان دماوند دقت کنید

در خرید زمین در سربندان دماوند دقت کنید که زمین دیوارکشی شده باشد. اگر چنین نیست باید از طریق فرد یا گروهی متخصص موقعیت مشخص زمین در دماوند را به دقت بسنجید. یک موضوع پر اهمیت این است .که زمین های دماوند معمولاً تعرفه های مخصوصی دارند. برخی ارزان و برخی گران هستند و دست شما در خرید بسیار باز است.

بررسی ها مشخص کرده است که در سال گذشته بیشترین. طرح خرید زمین در سربندان دماوند مربوط به زمین های بدون سند بوده است چون قیمت ارزانتری دارد.

اجازه ساخت خانه یا ویلا روی زمین های زراعی داده نمی شود. و بسیار مهم است که مسکونی بودن زمینی که خریداری می کنید مشخص شود. برخی از زمین ها ارزش اقتصادی بسیار زیادی دارند.

برای خرید زمین در سربندان دماوند نیاز به مشاوره است. تا بتوانید همه جوانب را در نظر بگیرید. و موقعیت زمین را بسنجید از یاد نبرید که زمین های این منطقه معمولاً شاخص بندی های خاص خود را دارند شاید بسیار وسیع و قابل توجه باشند. و شاید هم موقعیت اجرایی زمین محدود تر به نظر برسد در هر صورت شما باید بتوانید تصمیم درستی در راستای خرید زمین مدنظر قرار دهید و همه جوانب را به درستی ارزیابی کنید.

یکی از بهترین روستا های حومه دماوتد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Compare Listings

عنوان قیمت وضعیت نوع منطقه هدف اتاق های خواب حمام و سرویس بهداشتی
×

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

×